Kolonistów w Cichem nie brakuje!

Ośrodek Wypoczynkowy Dzieci i Młodzieży w Cichem jest doskonałym miejscem by spędzić tam wakacje. Przekonują się o tym dzieci przyjeżdżające na kolonie z różnych zakątków Polski.

Wśród kolonistów znalazła się także grupa z Bydgoszczy, zaś brodniczanie zawitają tam pod koniec wakacji.
Jak zapewniają opiekunowie, dzieciaki nie narzekają na nudę. Ośrodek gwarantuje doskonałe warunki wypoczynkowe, które połączone z kreatywnością organizatorów kolonii sprawią, że dzieciaki będą miały niezapomniane wspomnienia z wakacji.
Zabawy w terenie, wspólne śpiewy, kąpiele w pobliskim jeziorze oraz spotkania z ciekawymi gośćmi to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają kolonistów.
– Tuż przed wakacjami Chorągiew Kujawsko-Pomorska ZHP podpisała porozumienie z Wojewódzki Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Toruniu w sprawie współpracy przy projekcie „Zuch i harcerz bezpieczni na drodze”, w ramach którego m.in. zostaną przeprowadzone zajęcia dla wypoczywających zuchów oraz harcerzy naszej chorągwi na terenie Ośrodka w Cichem oraz w Pólku – mówi hm. Beata Bardzińska, zastępca Komendanta Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP.
Jak informują organizatorzy kolonii, w te wakacje WORD przekaże harcerzom 2 tysiące chust i 5,5 tys. specjalnie zaprojektowanych naklejek odblaskowych. Zajęcia będą przeprowadzane w formie gry patrolowej wspólnie przygotowanej przez pracowników WORD oraz instruktorów ZHP w Ośrodku Wypoczynkowym Dzieci i Młodzieży w Cichem.