Kino Visa w Brodnicy

9 GRUDNIA ZAPRASZAMY DO BDK NA KOLEJNE SEANSE KINA VISA

REZERWACJA BILETÓW: tel. (22) 357 85 00 lub (22) 357 78 00, od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-15:00.
PRZEDSPRZEDAŻ: BILETY ON LINE sprzedawane są jedynie w cenie biletów normalnych, czyli 16 zł. Zakupu biletów ulgowych (14 zł – szkolny, studencki, seniora, rodzinny) można dokonać jedynie w kasie kina, w dniu seansu.
Przedsprzedaż on line kończy się na 24 h przed seansem. Wszystkie zarezerwowane bilety należy odebrać co najmniej pół godziny przed seansem. Kasa kina czynna w dniu seansów od godz. 09:30
! U W A G A !
Płacąc kartą ze znaczkiem VISA (zarówno on line, jak i w kasie kina) otrzymasz 50% zniżkę na bilety normalne i zestawy w barku kinowym! (16 zł cena standardowa – 8 zł przy płatności kartą Visa).

REPERTUAR:

„PIERWSZA GWIAZDKA”
Animowany, familijny, komedia 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: B.O., czas trwania: 86 minut.
Mały, odważny osiołek o imieniu Bo, tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.
BILETY ON LINE, 10:00 – https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/pierwsza-gwiazdka-22001/230487-bilety-na-film
BILETY ON LINE, 12:00 – https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/pierwsza-gwiazdka-22001/230488-bilety-na-film

„LISTY DO M. 3”
Komedia romantyczna PL, ograniczenia wiekowe: od 12 lat, czas trwania: 110 minut.Listy do M. to cykl komedii produkcji TVN, świątecznych w klimacie i pełnych gwiazd, które podbiły serca widzów i znalazły się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatnich lat.
Bohaterowie przeboju kinowego Listy do M. i Listy do M.2 powracają! Listy do M. 3 to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. Listy do M. 3 opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.
BILETY ON LINE, 14:00 – https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/listy-do-m3-21773/230490-bilety-na-film
BILETY ON LINE, 16:15 – https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/listy-do-m3-21773/230491-bilety-na-film

„NAJLEPSZY”
(po seansie spotkanie z Jerzym Górskim)
Biograficzny, dramat, sportowy PL, ograniczenia wiekowe: od 12 lat TBC, czas trwania: 110 minut.
Nowy film reżysera kinowego hitu „Bogowie” – Łukasza Palkowskiego. Zainspirowała go fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły historia życia 🔴Jerzego Górskiego🔴 – człowieka, który choć w Polsce jest postacią mało znaną, ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman (7,6 km pływania, 360 km jazdy rowerem, 84 km biegu), z czasem 24h:47min:46sek (na mecie miał ponad godzinę przewagi nad drugim zawodnikiem).
W rolach głównych zobaczymy: Jakuba Gierszała (jako Jerzego Górskiego), Janusza Gajosa (Marek Kotański), Magdalenę Cielecką, Arkadiusza Jakubika, Tomasza Kota, Mateusza Kościukiewicza, Adama Woronowicza, Artura Żmijewskiego, Annę Próchniak, Kamilę Kamińską i Szymona Warszawskiego.
BILETY ON LINE, 18:30 – https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/najlepszy-21964/230489-bilety-na-film