„UNIHOKEJOWE ZŁOTKA 2017″

Dnia 27 listopada 2017r. odbył się Finał Wojewódzki Unihokeja Dziewcząt w Dobrzyniu nad Wisłą.

W poniedziałek 27 listopada po rozegraniu finału wojewódzkiego dziewcząt w unihokeju w Dobrzyniu nad Wisłą, tytuł Mistrzyń Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Unihokeju powrócił do Gimnazjum w Brzoziu. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Ostatni mecz rozgrywek pomiędzy Brzoziem, a Rogowem był jednocześnie meczem finałowym. Brzozie musiało wygrać, aby zdobyć złoto, Rogowu wystarczał remis. Po dramatycznym początku i straconej bramce przez dziewczęta z Brzozia, gra zaczęła się „układać” dla Brzozianek. Małgorzata Krezymon strzeliła kolejno trzy bramki, co doprowadziło do wyniku 3:1 dla naszej drużyny i doprowadziło dziewczęta do finału!

W historii unihokeja uczennice naszej szkoły pod kierunkiem Agnieszki Fiszer zdobywały tytuły mistrzowskie w latach: 2008, 2014, 2015 i 2017.

Wyniki:
Brzozie – Dobrzyń nad Wisłą (2:0),
Brzozie – Gąsawa (O:O),
Brzozie – Wielgie (4:0),
Brzozie – Rogowo (3:1)

Kolejność:
1 miejsce – Gimnazjum w Brzoziu
2 miejsce – Rogowo
3 miejsce – Dobrzyń nad Wisłą
4 miejsce – Gąsawa
5 miejsce – Wielkie

Skład drużyny: bramkarki- Julia Rezmer, rezerwa Roksana Bajeńska; kapitan (obrońca) – Agnieszka Domżalska, atak- Maja Gęstwicka, Małgosia Krezymon, Ala Sirokos, Dominika Marchlewicz, Zosia Flirkiewicz, Ola Matuszewska, obrońcy – Oliwia Wardowska, Wiktoria Piotrowicz; opiekun Agnieszka Fiszer

Info. i Fot. [Nadesłane]